| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT900207 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
| Διεπαφή εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | 2,4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | 5,8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620 MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Εύρος εμπλοκής | Έως 2500m (κάτω από το επίπεδο σήματος ≤-85dBm) |
| Κωδικός HS | 8543709200 |
| Διαστάσεις | 530 x 300 x 200 mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Βάρος | 35 κιλά |
| Τύπος | Drone Jammer |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Συσκευασία | Ουδέτερη συσκευασία |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (50 έως 60 Hz/100 έως 240 V AC - DC27V) |
| Τύπος κεραίας | Κατευθυντική ή Πανκατευθυντική κεραία |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +50ºC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 έως +60ºC |
| Υγρασία | 5%-80% |
| Ζώνη συχνότητας | Σειρά |
|---|---|
| CDMA 800 | 851-894 MHz |
| GSM 900 | 925-960 MHz |
| DCS 1800 | 1800-1880 MHz |
| PHS 1900 | 1920-1990 MHz |
| 3G 2100 (UMTS) | 2110-2170 MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth | 2400-2500 MHz |
| WiFi3.6G | 3500-3600MHz |
| Wi-Fi5.2G | 5100-5500MHz |
| WIFI 5.8G | 5725-5850MHz |
| 4G/LTE 700M | 725-770 MHz (ΗΠΑ) |
| 4G/LTE 800M | 790-826 MHz (ΕΕ) |
| 4G Wimax | 2300-2400 MHz (ΗΠΑ) |
| 4G Wimax | 2620-2690 MHz (ΕΕ) |
| GPS/L1 | 1500-1600 MHz |
| GPS/L2 | 1200-1300MHz |
| GPS/L3 | 1300-1400 MHz |
| GPS/L4 | 1100-1200 MHz |
| VHF | 135-174 MHz |
| UHF | 400-470 MHz |
| Lojack | 167-175 MHz |
| RF315 | 315 MHz |
| RF433 | 433 MHz |
| RF868 | 868 MHz |
| Χρόνος Παράδοσης | 2-3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολής |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Παρέχονται δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε επιπλέον έτος |