| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101N-22 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Αριθμός μοντέλου | WT311101-22 |
| Τύπος | Χειροκίνητος παρεμποδιστής |
| Μέγεθος | 200 × 150 × 80 mm |
| Βάρος | 1.0kg |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 22W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 30 μέτρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC100-240V-DC12V, 50-60Hz |
| Συσκευή | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 |
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 851-960MHz |
| CH2 | GSM: 925-960MHz |
| CH3 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH4 | PCS: 192-1990MHz |
| CH5 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) ή 790-826MHz ((ΕΕ) |
| CH7 | 4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) ή 2620-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH8 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH9 | Επικαιροποιημένα σήματα |
| CH10 | UHF: 400-470MHz |
| CH11 | GPS L1: 1570-1580MHz |
| CH12 | GPS L2: 1220-1230MHz, +L5 |
| CH13 | GPS L3: 1376-1386MHz |
| CH14 | GPS L4: 1835-1845MHz |
| CH15 | Επικοινωνία: 167-175MHz |
| CH16 | RF315: 315MHz |
| CH17 | RF433: 433MHz |
| CH18 | RF868: 868MHz |
| CH19 | WIFI 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH20 | WIFI 5.2G: 5100-5500MHz |
| CH21 | 5G: 3400-3600MHz |
| CH22 | 5G: 3600-3800MHz |
| Χρόνος παράδοσης | 2-3 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας και της πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | 100% TT εκ των προτέρων |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | 5% του συνολικού κόστους ετησίως μετά το 4ο έτος |