| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101R-4-2 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Συχνότητα εμπλοκής | 4 ανεξάρτητες μπάντες (προσαρμόσιμα):
|
|---|---|
| Ισχύς εξόδου | 5W ανά μπάντα, σύνολο 20W (Με δυνατότητα αναβάθμισης σε 30W/40W) |
| Εύρος εμπλοκής | 20-100 μέτρα (Εξαρτάται από την ισχύ του σήματος επί τόπου) |
| Διαμόρφωση κεραίας | 4 πανκατευθυντικές κεραίες υψηλής απολαβής (1 Whip + 3 Rod) |
| Μέθοδος Ελέγχου | 4 Ανεξάρτητοι διακόπτες, ενεργοποιήστε/απενεργοποιήστε κάθε μπάντα ξεχωριστά |
| Σύστημα ψύξης | Ψύκτρα από κράμα αλουμινίου + οπές εξαερισμού, συνεχής σταθερή λειτουργία |
| Τροφοδοτικό | Ενσωματωμένη μπαταρία λιθίου (χρόνος εργασίας 2-3 ώρες) + Εξωτερική ισχύς DC 12V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20ºC ~ +55ºC |
| Διάσταση | Περίπου 220×120×60mm (Εξαιρούνται οι κεραίες) |
| Βάρος | Περίπου 1,8 kg (συμπεριλαμβανομένης της μπαταρίας) |
| Υλικό Στέγασης | Υψηλής αντοχής ABS Engineering Plastic + Μεταλλικό σώμα |
| Πιστοποίηση | Πιστοποιημένο CE (Διαθέσιμο) |
| Προσαρμογή | Συχνότητα υποστήριξης, ισχύς, προσαρμογή εμφάνισης |