| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101N-3 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, T/T, Western Union |
| Πεδίο συχνότητας | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Τύπος παρεμποδιστή | Κρατήρας παρεμβολής σήματος |
| Αριθμός καναλιού | 2 |
| Κάθε Μπαντ Δύναμη | 1W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 2W |
| Πεδίο παρεμβολής | 2-10 μέτρα |
| Η μπαταρία. | Η μπαταρία Ni-MH DC12V/1600mA/h |
| Χρόνος λειτουργίας | 90 λεπτά |
| Αρχικός χρόνος φόρτισης | 3 ώρες |
| Μέγεθος | 110 mm (H) x 62 mm (L) x 30 mm (D) (εκτός από την κεραία) |
| Βάρος | 200 γραμμάρια |
| Θέρμανση λειτουργίας | -10°C έως +60°C |
| Η υγρασία | 5% έως 80% |
| Χρόνος παράδοσης | 3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | 5% του συνόλου για κάθε έτος μετά το τέταρτο έτος |