| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101JQ20-6 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Πιστοποίηση | CE |
| Εύρος εμπλοκής | 800-1200μ |
| Τροφοδοτικό | Μπαταρία 220VAC, 24VDC |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 1-2 ώρες (Επαναφορτιζόμενη) |
| Τύπος | Αδιάβροχος |
| Συσκευασία | Κουτί 960×750×140 mm |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 100 τεμάχια/μήνα |
| Διεπαφή εξόδου | Συχνότητα ζώνης θωράκισης (MHz) |
|---|---|
| CH1 | 2,4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | GPS L1: 1560-1620 MHz |
| CH3 | 5,8G: 5725-5850MHz |
| Συνολική ισχύς RF | 15W |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | DC-24V 8AH (Υποστηρίζει λειτουργία πλήρους ισχύος 120 λεπτών) |
| Κατανάλωση ρεύματος | 80W |
| Βάρος | 6,0 kg |
| Διαστάσεις | 960×400×230 χλστ |
| Υγρασία λειτουργίας | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 έως +55°C |
| Κατηγορία | Καθέκαστα |
|---|---|
| Χρόνος Παράδοσης | 3-5 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας και την προκαταβολή |
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | 5% του συνολικού κόστους ανά έτος μετά το 4ο έτος |