| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101JQ10-8 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα ζώνης ασπίδας (MHz) |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | GPS L1: 1560-1620MHz |
| CH3 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δύναμη εκπομπής |
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | 15W |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | DC-24V 8AH/Υποστήριξη 120 λεπτά πλήρους ισχύος (προαιρετική) |
| Περιοχή προστασίας | 800-1200 μέτρα |
| Κατανάλωση ενέργειας | 80W |
| Βάρος | 60,0 κιλά |
| Μέγεθος | 960 × 400 × 230 mm |
| Η υγρασία | 30% έως 95% |
| Θέρμανση λειτουργίας | -10 έως +55°C |
| Συσκευή | Κουτί |
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής πληρωμής |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε επιπλέον έτος |