| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101JH10-6 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Χειροκίνητο φορητό WiFi 2.4G 5.8g GPS σήμα Anti-Drone Jammer με αποτελεσματικό εύρος έως 1000 μέτρα.Αυτό το προηγμένο μη επανδρωμένο παρεμβολικό απενεργοποιεί τα στόχευτα μη επανδρωμένα αεροσκάφη διακόπτοντας τα σήματα τηλεχειρισμού και τα σήματα GPS, αναγκάζοντας τα drones είτε να πέσουν είτε να επιστρέψουν στην προέλευσή τους.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνότητας ασπίδας (MHz) |
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH3 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δύναμη εκπομπής |
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | 15W |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | DC-24V 8AH/Υποστήριξη 120 λεπτά πλήρους ισχύος (προαιρετική) |
| Περιοχή προστασίας | 800 ~ 1200m |
| Κατανάλωση ενέργειας | 80W |
| Βάρος | 60,0 κιλά |
| Μέγεθος | 960 × 400 × 230 mm |
| Η υγρασία | 30% έως 95% |
| Θέρμανση λειτουργίας | -10 έως +55 βαθμοί Κελσίου |
Εφαρμόζεται κυρίως σε αεροδρόμια, κέντρα επιστημονικής έρευνας, σπίτια κράτησης, αίθουσες ανακρίσεων, δικαστήρια, στρατόπεδα εργασίας,και άλλες μεγάλες ευαίσθητες τοποθεσίες, συμπεριλαμβανομένων στρατιωτικών ή κυβερνητικών εγκαταστάσεωνΕπίσης κατάλληλο για:
Ο αυστηρός έλεγχος ποιότητας διασφαλίζει ότι τα προϊόντα μας διατηρούν τα υψηλότερα πρότυπα ποιότητας και αξιοπιστία στη βιομηχανία.Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στο σχεδιασμό και την κατασκευή ηλεκτρονικού εξοπλισμούΠαρέχουμε έγκαιρη και ολοκληρωμένη εξυπηρέτηση πελατών.
| Άρθρο | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος |