| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101JF20-3 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Διεπαφή εξόδου | Ασπίδα ζώνης συχνότητας (MHz) |
|---|---|
| CH1 | 2,4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | GPS L1: 1560-1620 MHz |
| CH3 | 5,8G: 5725-5850MHz |
| Τροφοδοτικό | AC110~220V/DC-48V (προαιρετικό) |
| Συνολική ισχύς RF | 15W |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | DC-24V 8AH/Υποστήριξη 120min Full Power Working (προαιρετικό) |
| Περιοχή Θωράκισης | 800 ~ 1200μ |
| Κατανάλωση ρεύματος | 80W |
| Βάρος | 6,0 kg |
| Διαστάσεις | 960×400×230 χλστ |
| Υγρασία | 30%-95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 έως +55 βαθμούς Κελσίου |
| Συσκευασία | Κουτί |
| Χρόνος Παράδοσης | 3-5 ημέρες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και την προκαταβολή |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Παρέχονται δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | 5% του συνολικού κόστους ανά έτος μετά το 4ο έτος |