| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808H100-12 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Αριθμός μοντέλου | WT808L-6B |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας | 20-6000 MHz/700-2600 MHz |
| Πεδίο παρεμβολής | 2-90 μέτρα |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 300W |
| Αριθμός καναλιού | 6 |
| Χρόνος λειτουργίας της μπαταρίας | 1.5 ώρες |
| Τεχνολογία | AC100V ~ 250V, 50Hz ~ 60Hz |
| Μέγεθος | 47 x 11 x 36 cm (L x W x H) |
| Βάρος | 9Kg (σύστημα + μπαταρία) |
| Η υγρασία | 5% έως 95% |
| Διάδρομος | Πεδίο συχνότητας |
|---|---|
| CH1 | CDMA 851/869 ~ 894 MHz |
| CH2 | GSM 925/936 ~ 965 MHz |
| CH3 | DCS 1800 ~ 1990 MHz |
| CH4 | 3G 2110 ~ 2170 MHz |
| CH5 | 4G LTE: (ΗΠΑ:725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH6 | 4G Wimax: (ΗΠΑ:2345-2400MHz) ή (Ευρώπη:2620-2690MHz) |
| Χρόνος παράδοσης | 1-2 μήνες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής πληρωμής |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | 5% του συνολικού κόστους ετησίως μετά το 4ο έτος |