| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808H100-10 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Αριθμός μοντέλου | WT808L-6B |
|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων | 20-6000MHz / 700-2600MHz |
| Αριθμός καναλιού | 6 |
| Κάθε Μπάντα Ισχύς | 50W |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 300W |
| Εύρος εμπλοκής | 2-90 μέτρα |
| Διαστάσεις | 47 × 11 × 36 εκ. (Μ × Π × Υ) |
| Βάρος | 9 κιλά (σύστημα + μπαταρία) |
| Υγρασία | 5%-95% |
| Κανάλι | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | CDMA 851/869 ~ 894 MHz |
| CH2 | GSM 925/936 ~ 965 MHz |
| CH3 | DCS 1800 ~ 1990 MHz |
| CH4 | 3G 2110 ~ 2170 MHz |
| CH5 | 4G LTE: (ΗΠΑ: 725-770 MHz) ή (Ευρώπη: 790-826 MHz) |
| CH6 | 4G Wimax: (ΗΠΑ:2345-2400MHz) ή (Ευρώπη:2620-2690MHz) |
| Χρόνος Παράδοσης | 1-2 μήνες από την επιβεβαιωμένη παραγγελία |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | 5% του συνολικού κόστους ανά έτος μετά το 4ο έτος |