| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808L-100-10 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Αριθμός μοντέλου | WT900306 |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 2500 μέτρα |
| Βάρος | 25 κιλά |
| Μέγεθος | 530 × 300 × 200 mm (εκτός από κεραίες) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-240V AC (50-60Hz) |
| Διάδρομος | Πεδίο συχνότητας |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Χρόνος παράδοσης | 2-3 εβδομάδες από την επιβεβαίωση της παραγγελίας |
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ΗΠΑ |