| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808L-100-3 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Αριθμός μοντέλου | WT900306 |
| Εφαρμογή | Υπηρεσίες Φυλακών, Εξουδετέρωσης Βομβών και Ασφαλείας |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Εύρος εμπλοκής | Έως 2500 μέτρα |
| Βάρος | 25 κιλά |
| Διαστάσεις | 530 x 300 x 200 mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Τύπος κεραίας | Κατευθυντική ή Πανκατευθυντική Κεραία |
| Τροφοδοτικό | 100-240V AC (50-60Hz) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Κανάλι | Εύρος Συχνοτήτων |
|---|---|
| CH1 | 2,4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | 5,8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620 MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Χρόνος Παράδοσης | 2-3 εβδομάδες από την επιβεβαιωμένη παραγγελία |
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | 5% του συνολικού κόστους ανά έτος μετά το 4ο έτος |