| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808L-50-7 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Διεπαφή εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | 2,4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | 5,8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620 MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Εύρος εμπλοκής | Έως 2500m (στάθμη σήματος ≤-85dBm) |
| Κωδικός HS | 8543709200 |
| Διαστάσεις | 530 x 300 x 200 mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Βάρος | 25 κιλά |
| Τύπος | Drone Jammer |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (50-60Hz/100-240V AC - DC27V) |
| Τύπος κεραίας | Κατευθυντικό ή Πανκατευθυντικό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +50ºC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 έως +60ºC |
| Υγρασία | 5%-80% |
| Χρόνος Παράδοσης | 2-3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολής |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | 5% του συνολικού κόστους ανά έτος μετά το 4ο έτος |