| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808L-50-5 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 2500m (επίπεδο σήματος ≤-85dBm) |
| Μέγεθος | 530 × 300 × 200 mm (εκτός από κεραίες) |
| Βάρος | 25 κιλά |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (50-60Hz/100-240V AC - DC27V) |
| Τύπος κεραίας | Άντενα κατευθυνόμενης ή ολικής κατευθύνσεως |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20 έως +50oC |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40 έως +60oC |
| Η υγρασία | 5%-80% |
| Χρόνος παράδοσης | 2-3 εβδομάδες από την επιβεβαίωση της παραγγελίας και την προκαταβολή |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | 5% του συνολικού κόστους ετησίως μετά το 4ο έτος |