| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808L-10 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Αριθμός μοντέλου | WT900306 |
|---|---|
| Βάρος | 25 κιλά |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Εύρος εμπλοκής | Έως 2500 μέτρα |
| Διαστάσεις | 530 × 300 × 200 mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Επιλογές κεραίας | Κατευθυντική ή Πανκατευθυντική Κεραία |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +50ºC |
| Τροφοδοτικό | 100-240V AC (50-60Hz) |
| Εμπορικό σήμα | Wolvesteam |
| Προέλευση | ΗΠΑ |
| Κωδικός HS | 8543709200 |
| Διεπαφή εξόδου | Εύρος Συχνοτήτων |
|---|---|
| CH1 | 2,4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | 5,8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620 MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |