| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808LA-14 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Αυτή η ευέλικτη ασπίδα σήματος drone έξι ζωνών διαθέτει αδιάβροχο περίβλημα με ενσωματωμένο σύστημα ψύξης, καθιστώντας το κατάλληλο τόσο για εσωτερική όσο και για εξωτερική εγκατάσταση. Με εύρος εμπλοκής έως και 2500 μέτρα, αυτός ο παρεμβολέας σήματος υψηλής ισχύος προσφέρει προσαρμόσιμες διαμορφώσεις κεραίας για την κάλυψη συγκεκριμένων λειτουργικών απαιτήσεων.
| Αριθμός μοντέλου | WT900306 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υπηρεσίες Φυλακών, Εξουδετέρωσης Βομβών και Ασφαλείας |
| Βάρος | 25 κιλά |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Εύρος εμπλοκής | Έως 2500μ |
| Διαστάσεις | 530 x 300 x 200 mm (εξαιρουμένων των κεραιών) |
| Τύπος κεραίας | Κατευθυντική ή Πανκατευθυντική Κεραία |
| Προέλευση | ΗΠΑ |
Επιλέξτε ανάμεσα σε κατευθυντικές κεραίες για στοχευμένη κάλυψη ή από υαλοβάμβακα πανκατευθυντικές κεραίες για ακτινοβολία σήματος 360 μοιρών. Τα μοτίβα απολαβής και κάλυψης κεραίας μπορούν να προσαρμοστούν με βάση τις λειτουργικές απαιτήσεις.
Ιδανικό για φυλακές, κυβερνητικές εγκαταστάσεις, εσωτερική ασφάλεια, σωφρονιστικά κέντρα, πετροχημική βιομηχανία, αθλητικούς χώρους, θέατρα, προστασία VIP κομβόι, πρόληψη/απόρριψη βομβών, σχολεία, πανεπιστήμια και μονάδες παραγωγής ενέργειας.
| Διεπαφή εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | 2,4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | 5,8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620 MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Εύρος εμπλοκής | Έως 2500m (κάτω από το επίπεδο σήματος ≤-85dBm) |
| Κωδικός HS | 8543709200 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +50ºC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 έως +60ºC |
| Υγρασία | 5%-80% |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (50 έως 60Hz/100 έως 240V AC -DC27V) |
Προσφέρουμε ευέλικτη μίξη μονάδων συχνότητας για 6-12 ζώνες συχνοτήτων. Διατίθενται προσαρμοσμένες υπηρεσίες με βάση τις λεπτομερείς απαιτήσεις συχνότητας, όπως CDMA, GSM, DCS, 3G, 4G/LTE, WiFi, GPS και διάφορες συχνότητες RF.
| Χρόνος Παράδοσης | 2-3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολής |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | 5% του συνολικού κόστους ανά έτος μετά το 4ο έτος |