| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808LA-1 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Επαγγελματικό φορητό παρεμβολικό σήματος σχεδιασμένο για την απομάκρυνση βομβών, την ασφάλεια των φυλακών και την προστασία ευαίσθητων τοποθεσιών.Διαθέτει έξι ζώνες συχνοτήτων με εύρος παρεμβολής έως 2500m και προσαρμόσιμες διαμορφώσεις κεραίας.
Αυτή η έξι ζώνες ασπίδα σήματος drone είναι ένας ευπροσάρμοστος αποκλειστής σήματος κατάλληλος τόσο για εσωτερική εγκατάσταση όσο και για εξωτερική ανάπτυξη.Το αδιάβροχο περίβλημα διαθέτει ενσωματωμένο ανεμιστήρα και προηγμένο σύστημα ψύξης για αξιόπιστη λειτουργία σε διάφορα περιβάλλοντα.
Η εμβέλεια της ασπίδας εκτείνεται μέχρι 2500 μέτρα.με προσαρμόσιμες δυνατότητες κεραίας, συμπεριλαμβανομένων των κατευθυνόμενων κεραίων για στοχευμένη κάλυψη και των ολικοκατευθυνόμενων κεραίων από ίνες γυαλιού για ραδιακή διανομή σήματος.
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 2500m (κάτω του επιπέδου σήματος ≤-85dBm) |
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 |
| Μέγεθος | 530 x 300 x 200 mm (εκτός από τις κεραίες) |
| Βάρος | 25 κιλά |
| Τύπος | Δρομοσφαιρικό παρεμβολικό |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (50-60Hz/100-240V AC -DC27V) |
| Τύπος κεραίας | Άντενα κατευθυνόμενης ή ολικής κατευθύνσεως |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20 έως +50oC |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40 έως +60oC |
| Η υγρασία | 5%-80% |
Προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες προσαρμογής για ρυθμίσεις συχνότητας. Όλες οι μονάδες 6-12 συχνότητας μπορούν να αναμειχθούν ευέλικτα σύμφωνα με τις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
| CDMA 800 | 851-894MHz |
| GSM 900 | 925-960MHz |
| DCS 1800 | 1800-1880MHz |
| PHS 1900 | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 (UMTS) | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth | 2400-2500MHz |
| WiFi3.6G | 3500-3600MHz |
| Wi-Fi5.2G | 5100-5500MHz |
| WIFI 5.8G | 5725-5850MHz |
| 4G/LTE 700M | 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| 4G/LTE 800M | 790-826MHz (ΕΕ) |
| 4G Wimax | 2300-2400MHz (ΗΠΑ) |
| 4G Wimax | 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| GPS/L1 | 1500-1600MHz |
| GPS/L2 | 1200-1300MHz |
| GPS/L3 | 1300-1400MHz |
| GPS/L4 | 1100-1200MHz |
| Επενδύσεις | 135-174MHz |
| UHF | 400-470MHz |
| Εντοπιστής | 167-175MHz |
| RF315 | 315MHz |
| RF433 | 433MHz |
| RF868 | 868MHz |
| Χρόνος παράδοσης | 2-3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής πληρωμής |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε επιπλέον έτος |