| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808LB-1 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Αυτή η έξι ζώνες ασπίδα σήματος drone είναι ένας ευπροσάρμοστος αποκλειστής σήματος σχεδιασμένος τόσο για εσωτερική εγκατάσταση όσο και για εξωτερική ανάπτυξη.Με αδιάβροχο περίβλημα με ενσωματωμένο ανεμιστήρα και προηγμένο σύστημα ψύξηςΜε μια εμβέλεια προστασίας μέχρι 2500 μέτρα, η συσκευή μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να προστατεύσει το περιβάλλον.Αυτή η συσκευή προστασίας σήματος φυλακής προσφέρει ευέλικτες επιλογές διαμόρφωσης κεραίας για να ανταποκρίνεται σε συγκεκριμένες λειτουργικές απαιτήσεις.
| Αριθμός μοντέλου | WT900306 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υπηρεσίες φυλακών, απορρίψεως βομβών και ασφάλειας |
| Συχνότητα παρεμβολής | 2.4G, 5.8G, GPSL1, Wi-Fi 5.2G, 3.6G, 433MHz |
| Βάρος του προϊόντος | 25 κιλά |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 2500 m |
| Τύπος κεραίας | Διοικητική κεραία ή ολικοκατευθυντική κεραία |
| Μέγεθος | 530 × 300 × 200 mm (εκτός από κεραίες) |
| Εμπορικό σήμα | Λύκων |
| Καταγωγή | ΗΠΑ |
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 |
| Κατανάλωση | 2000 ανά έτος |
Επιλέξτε ανάμεσα σε κατευθυνόμενες κεραίες για μεγάλη εμβέλεια, στοχευμένη κάλυψη ή ολικοκατευθυνόμενες κεραίες από ίνες γυαλιού για ακτινοβολία σήματος 360 μοιρών.Διαφορετικά κέρδη κεραίας είναι διαθέσιμα για να προσαρμόσετε τα πρότυπα κάλυψης σύμφωνα με τις συγκεκριμένες λειτουργικές ανάγκες σας.
Ιδανικό για φυλακές, κυβερνητικά κέντρα, Εσωτερική Ασφάλεια, σωφρονιστικά κέντρα, εγκαταστάσεις πετροχημικής βιομηχανίας, αθλητικούς χώρους, θέατρα, προστασία κομβών VIP, πρόληψη / διάθεση βομβών,σχολεία, πανεπιστήμια, κυβερνητικές εγκαταστάσεις και εργοστάσια παραγωγής ενέργειας.
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 2500m (κάτω του επιπέδου σήματος ≤-85dBm) |
| Τύπος | Δρομοσφαιρικό παρεμβολικό |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (50 έως 60Hz/100 έως 240V AC - DC27V) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20 έως +50oC |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -40 έως +60oC |
| Η υγρασία | 5%-80% |
Προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες προσαρμογής για ρυθμίσεις συχνότητας. Όλες οι μονάδες 6-12 συχνότητας μπορούν να αναμειχθούν ευέλικτα σύμφωνα με τις λεπτομερείς απαιτήσεις σας.Διαθέσιμες επιλογές συχνοτήτων περιλαμβάνουν CDMA 800, GSM 900, DCS 1800, PHS 1900, 3G 2100, διάφορες ζώνες WiFi, συχνότητες 4G/LTE, ζώνες GPS, συχνότητες VHF, UHF και RF.
| Χρόνος παράδοσης | 2-3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής πληρωμής |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή |
| Όροι παράδοσης | FOB HONGKONG/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | 5% του συνολικού κόστους ετησίως μετά το 4ο έτος |