| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808B15-8 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Λιμάνι εξόδου | Πεδίο συχνότητας |
|---|---|
| CH1 | 720-840MHz |
| CH2 | 830-940MHz |
| CH3 | 950-1050MHz |
| CH4 | 2400-2500MHz |
| CH5 | 5725-5850MHz |
| Συνολική ισχύς | 250W |
| Βάρος | 6.5 κιλά |
| Θέρμανση λειτουργίας | -25°C έως +65°C |
| Μέγεθος | 45*25*20cm |
| Χρόνος Αντοχής | > 60 λεπτά (συνεχής λειτουργία) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία λιθίου |