| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808W-100-8 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Ασχολούμαστε βαθιά με τον βιομηχανικό ηλεκτρικό τομέα, εστιάζοντας στη βασική δραστηριότητα της προσαρμογής πλήρων σετ ντουλαπιών διανομής ηλεκτρικής ενέργειας. Παρέχουμε υπηρεσίες υποστήριξης νέων εργοστασίων, ανακαίνιση παλιού εργοστασίου και υπηρεσίες προσαρμογής ειδικών σεναρίων. Με ακριβή προσαρμογή, αποτελεσματική παράδοση και αξιόπιστη ποιότητα, δίνουμε στους πελάτες τη δυνατότητα να επιτύχουν ασφαλή θέση σε λειτουργία και μείωση κόστους και βελτίωση της απόδοσης.
Εστιάζοντας στις ανάγκες πλήρους σεναρίου, προσφέρουμε τρεις βασικές υπηρεσίες:
Κατασκευάζουμε επαγγελματικά μια πλήρη γκάμα προϊόντων, συμπεριλαμβανομένων εξαρτημάτων διακοπτών υψηλής και χαμηλής τάσης, κιβωτίων διανομής και κιβωτίων ελέγχου. Υποστηρίζουμε μια ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας 1 μονάδας, επιτυγχάνουμε γρήγορη παράδοση 30 ημερών και παρέχουμε υποστήριξη υπηρεσιών προϊόντων πλήρους διαδικασίας από το σχεδιασμό του σχεδίου έως την παράδοση τελικού προϊόντος.
Ελέγχουμε αυστηρά όλους τους συνδέσμους παραγωγής και τη θέση σε λειτουργία του εργοστασίου για να διασφαλίσουμε τη σταθερή λειτουργία των ντουλαπιών. Δημιουργούμε έναν μηχανισμό ταχείας απόκρισης και παρέχουμε υπηρεσίες πλήρους κύκλου από την παροχή συμβουλών έως την παράδοση, εξασφαλίζοντας συνεργασία χωρίς προβλήματα.
Αυτός ο πίνακας ελέγχου είναι εξοπλισμένος με εσωτερικά εξαρτήματα υψηλής ποιότητας βιομηχανικής ποιότητας, όπως μονάδα ελέγχου πυρήνα της σειράς S7-1200, βιομηχανικό τροφοδοτικό SITOP, εφεδρική μονάδα μπαταρίας, επώνυμους διακόπτες κυκλώματος, επαφές AC, ενδιάμεσα ρελέ, ελεγκτή θερμοκρασίας και υγρασίας, θερμαντήρα κατά της συμπύκνωσης, πρίζα συντήρησης και τυποποιημένα μπλοκ ακροδεκτών.
Ο πίνακας ελέγχου είναι κατάλληλος για έργα εξοικονόμησης νερού, δημοτικές ύδρευση και αποχέτευση, επεξεργασία λυμάτων, άρδευση εξοικονόμησης νερού, μικρούς υδροηλεκτρικούς σταθμούς, φωτοβολταϊκά νέας ενέργειας, υπαίθριες γραμμές παραγωγής βιομηχανικού αυτοματισμού και σταθμούς περιβαλλοντικής παρακολούθησης.
Αυτή είναι μια πλήρης ολοκληρωμένη λύση για διανομή ισχύος χαμηλής τάσης και έλεγχο κινητήρα προσαρμοσμένη για πετροχημικά εργοστάσια μεγάλης κλίμακας. Ενσωματώνει βασικές μονάδες όπως ερμάρια διανομής χαμηλής τάσης τύπου GCS, ερμάρια μαλακής εκκίνησης και ερμάρια ελέγχου μεταβλητής συχνότητας.
Αυτή η λύση σχηματίζει μια ολοκληρωμένη αρχιτεκτονική «πλεονασμού διπλής εισερχόμενης γραμμής - τροφοδοσία ισχύος πολλαπλών κυκλωμάτων - ομαλή εκκίνηση/έλεγχος μεταβλητής συχνότητας - έξυπνη παρακολούθηση»:
| Παράμετρος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Επίπεδο Προστασίας | IP30, IP40, IP54 |
| Υλικό ντουλαπιού | Πλάκες από χάλυβα ψυχρής έλασης υψηλής ποιότητας (πάχος 1,2-2,0 mm) |
| Εξωτερικές Διαστάσεις | Ύψος 2200mm (προσαρμόσιμο) |
| Ονομαστική τάση εργασίας | 380V, 400V, 660V |
| Ονομαστική τάση μόνωσης | 660V ή 1000V |
| Ονομαστική συχνότητα | 50Hz ή 60Hz |
| Ονομαστικό ρεύμα Busbar | 630Α έως 5000Α |
| Ρεύμα αντοχής βραχυκυκλώματος | 25kA, 31,5kA, 40kA, 50kA |
| Μέγεθος Συρταριού | 1/2 μονάδα, 1 μονάδα, 1,5 μονάδα, 2 μονάδα, 3 μονάδα |
| Ονομαστικό ρεύμα συρταριού | 100A - 1600A |
| Μηχανική διάρκεια ζωής | Όχι λιγότερο από 2000 φορές |
| Ηλεκτρική διάρκεια ζωής | Όχι λιγότερο από 1000 φορές |
Ναι, είμαστε κατασκευαστής. Το εργοστάσιο και η έδρα μας βρίσκονται στην πόλη Fuzhou, στην επαρχία Fujian, στην Κίνα, περίπου 60 λεπτά οδικώς από το αεροδρόμιο Changle και περίπου 30 λεπτά οδικώς από το σιδηροδρομικό σταθμό Fuzhou.
Πλήρες σετ ντουλαπιών διανομής χαμηλής τάσης, συρταριέρες, κουτιά διανομής, ηλεκτρικά ερμάρια, ντουλάπια ισχύος, ερμάρια ATS, πάνελ συγχρονισμού γεννητριών, ντουλάπια διακοπτών μέσης και υψηλής τάσης κ.λπ. Διαθέτουμε 18 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο των ηλεκτρικών αυτοματισμών.
Θα πρέπει πρώτα να μας δώσετε λεπτομερείς τεχνικές προδιαγραφές ή SLD (διάγραμμα μίας γραμμής) ή σχετικά σχέδια μέσω email, WeChat, whatsapp, τηλεφώνου κ.λπ. Μπορείτε να επικοινωνήσετε με οποιοδήποτε από το προσωπικό πωλήσεών μας για προσφορά και περαιτέρω επικοινωνία.
Η τιμή καθορίζεται αναλυτικά σύμφωνα με τις προδιαγραφές, τη διαμόρφωση, την ποσότητα και άλλους παράγοντες. Επικοινωνήστε με την ομάδα πωλήσεών μας για συγκεκριμένες τιμές και ακριβείς προσφορές.
Παρέχουμε προσφορές εντός 2 ημερών από τη λήψη λεπτομερών πληροφοριών. Γενικά, τα δείγματα χρειάζονται περίπου 15 ημέρες και η μαζική παραγωγή διαρκεί περίπου 25-30 ημέρες. Ο συγκεκριμένος χρόνος παράδοσης εξαρτάται από τα είδη και την ποσότητα παραγγελίας.
Δεχόμαστε ευέλικτους τρόπους πληρωμής, όπως αμετάκλητο L/C εν όψει, 30% κατάθεση + 70% υπόλοιπο μετά την ετοιμασία των προϊόντων (υποστήριξη T/T, Paypal, Apple Pay, Google Pay, Western Union, WeChat κ.λπ.)
Κανένα πρόβλημα. Εάν χρειάζεστε μια επιστολή πρόσκλησης πριν έρθετε στην Κίνα, μπορούμε να σας την παρέχουμε.