| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808W-100-6 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Επαγγελματικό πλήρες σύνολο προσαρμογής υλικών διανομής ηλεκτρικής ενέργειας και τεχνικών υπηρεσιών υποστήριξης για βιομηχανικές ηλεκτρικές εφαρμογές.
| Σχήμα αριθ. | HSKST-PLC |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2000, VDE, CCC, CE |
| Ενεργειακή τάση | Χαμηλή τάση |
| Πεδίο εφαρμογής | Βιομηχανία, εργοστάσια, κτίρια, νέα ενέργεια κλπ. |
| Ετικέτα | ΑΒΒ, Chint, Omron, Delixi κλπ. |
| Διορισμένη τάση | Ηλεκτρονικό ρεύμα 380V/220V, 50Hz |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 100A, 250A, 400A, 630A, 800A, 1250A, 2000A |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εγκαταστάθηκαν στο πάτωμα, στο τοίχωμα |
| Καταγωγή | Φουτζιάν, Κίνα |
Παρέχουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες προσαρμογής και υποστήριξης μηχανικής υλικού διανομής ηλεκτρικής ενέργειας, συμπεριλαμβανομένων:
Εξοπλισμένο με υψηλής ποιότητας βιομηχανικά εξαρτήματα, συμπεριλαμβανομένων των PLC της σειράς S7-1200, βιομηχανική παροχή ενέργειας SITOP, μονάδα υποστήριξης μπαταρίας, διακόπτες κυκλώματος, επαφές AC,και συστήματα ελέγχου θερμοκρασίας/υγρασίας.
Κατάλληλο για έργα διατήρησης του νερού, αστική παροχή νερού, επεξεργασία λυμάτων, φωτοβολταϊκή νέα ενέργεια, εξωτερική βιομηχανική αυτοματοποίηση και σταθμούς παρακολούθησης του περιβάλλοντος.
Ολοκληρωμένη ολοκληρωμένη λύση για τη διανομή ισχύος χαμηλής τάσης και τον έλεγχο κινητήρα, προσαρμοσμένη για μεγάλες πετροχημικές εγκαταστάσεις, με διπλή εφεδρική γραμμή εισόδου και έξυπνη παρακολούθηση.
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας | IP30, IP40, IP54 |
| Υλικό ντουλαπιού | Υψηλής ποιότητας πλακέτες από χάλυβα που έχουν ελαθεί εν ψυχρώ (1,2-2,0 mm) |
| Εξωτερικές διαστάσεις | Υψόμετρο: 2200 mm (προσαρμόσιμο) |
| Ονομαστική τάση εργασίας | 380V, 400V, 660V |
| Ονομαστικό ρεύμα της ράβδου | 630A έως 5000A |
| Σύντομο κύκλωμα αντέχει ρεύμα | 25kA, 31,5kA, 40kA, 50kA |