| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808W-100-4 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | HSKST-PLC |
| Πιστοποιητικά | ISO9001:2000, VDE, CCC, CE |
| Ενεργειακή τάση | Χαμηλή τάση |
| Διορισμένη τάση | Ηλεκτρονικό ρεύμα 380V/220V, 50Hz |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 100A, 250A, 400A, 630A, 800A, 1250A, 2000A |
| Σύντομη Αντίσταση στο ρεύμα | 16kA, 25kA, 31,5kA, 50kA |
| Ονομαστική τάση μόνωσης | 660V |
| Σύστημα μπάρας | Χάλκινη ράβδος (TMY) |
| Παράγοντας ισχύος | 0.8~0.95 (Παραμονή) |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εγκαταστάθηκαν στο πάτωμα, στο τοίχωμα |
| Θέρμανση λειτουργίας | -10°C~+40°C |
| Υψόμετρο | ≤ 2000m |