| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808W-50-12 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Παράμετρος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Επίπεδο Προστασίας | IP30, IP40, IP54 |
| Υλικό ντουλαπιού | Πλάκες από χάλυβα ψυχρής έλασης 1,2-2,0 mm |
| Εξωτερικές Διαστάσεις | Ύψος 2200mm (προσαρμόσιμο) |
| Ονομαστική τάση εργασίας | 380V, 400V, 660V |
| Ονομαστική τάση μόνωσης | 660V ή 1000V |
| Ονομαστική συχνότητα | 50Hz ή 60Hz |
| Ονομαστικό ρεύμα διαύλου | 630Α έως 5000Α |
| Ρεύμα αντοχής βραχυκυκλώματος | 25kA, 31,5kA, 40kA, 50kA |
| Μεγέθη συρταριών | 1/2, 1, 1,5, 2, 3 μονάδες |
| Συρτάρι Ονομαστικό ρεύμα | 100A - 1600A |
| Μηχανική διάρκεια ζωής | ≥2000 πράξεις |
| Ηλεκτρική διάρκεια ζωής | ≥1000 πράξεις |
| Αριθμός μοντέλου | HSKST-PLC |
| Πιστοποιήσεις | ISO9001:2000, VDE, CCC, CE |
| Εύρος Εφαρμογής | Βιομηχανία, Εργοστάσια, Κτίρια, Νέα Ενέργεια |
| Ονομαστική τάση | AC 380V/220V, 50Hz |
| Ονομαστικό ρεύμα | 100A, 250A, 400A, 630A, 800A, 1250A, 2000A |
| Παραγωγική ικανότητα | 2000 Τεμάχιο/Τεμάχια ανά μήνα |