| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808W-50-7DDS |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Επαγγελματικό πλήρες σύνολο εξατομίκευσης υλικού διανομής ενέργειας και υπηρεσίες υποστήριξης μηχανικής.παρέχοντας ολοκληρωμένη προσαρμογή του υλικού διανομής ενέργειας για την κατασκευή νέου εργοστασίου, ανακαίνιση εγκαταστάσεων και εξειδικευμένες εφαρμογές.
| Αριθμός μοντέλου | HSKST-PLC |
| Πιστοποιητικά | ISO9001:2000, VDE, CCC, CE |
| Διορισμένη τάση | Ηλεκτρονικό ρεύμα 380V/220V, 50Hz |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 100A, 250A, 400A, 630A, 800A, 1250A, 2000A |
| Σύντομη Αντίσταση στο ρεύμα | 16kA, 25kA, 31,5kA, 50kA |
| Επίπεδο προστασίας | IP30-IP66 |
| Θέρμανση λειτουργίας | -10°C έως +40°C |
Κατάλληλο για αστικές εγκαταστάσεις ύδρευσης, συστήματα αποχέτευσης, επεξεργασία λυμάτων, άρδευση για τη διατήρηση του νερού, μικρά υδροηλεκτρικά εργοστάσια, φωτοβολταϊκή νέα ενέργεια, εξωτερική βιομηχανική αυτοματοποίηση,σταθμοί παρακολούθησης του περιβάλλοντος, και διάφορες εφαρμογές ελέγχου κινητήρα σε περίπλοκα εξωτερικά περιβάλλοντα.
Πλήρης ολοκληρωμένη λύση για μεγάλες πετροχημικές εγκαταστάσεις με διπλή εφεδρική εισερχόμενη γραμμή, τροφοδοσία με πολλαπλά κυκλώματα, ήπια εκκίνηση / έλεγχο μεταβλητής συχνότητας,και έξυπνα συστήματα παρακολούθησης.
| Επίπεδο προστασίας | IP30, IP40, IP54 |
| Υλικό ντουλαπιού | 1.2-2.0 mm πλακέτες από χάλυβα, έλασης κρύου |
| Εξωτερικές διαστάσεις | 2200 mm ύψος (προσαρμόζεται) |
| Διορισμένη τάση λειτουργίας | 380V, 400V, 660V |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα στη γραμμή ρεύματος | 630A έως 5000A |
| Σύντομο κύκλωμα Αντιστέκεται στο ρεύμα | 25kA, 31,5kA, 40kA, 50kA |
| Μέγεθος συσκευασίας | 60cm × 120cm × 180cm |
| Ακαθάριστο βάρος πακέτου | 100 κιλά |
| Κατανάλωση | 2000 μονάδες ανά μήνα |