| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808W-5 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Παρέχουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες μηχανικής υποστήριξης για βιομηχανικά ηλεκτρικά συστήματα, με εξειδίκευση στις προσαρμοσμένες λύσεις ντουλαπιών διανομής ηλεκτρικής ενέργειας. Οι υπηρεσίες μας περιλαμβάνουν υποστήριξη κατασκευής νέων εργοστασίων, ανακαινίσεις υφιστάμενων εγκαταστάσεων και εξειδικευμένες προσαρμογές σεναρίων για απαιτητικά περιβάλλοντα.
Αυτός ο πίνακας ελέγχου βιομηχανικής ποιότητας διαθέτει πυρήνες PLC της σειράς S7-1200 με τροφοδοτικό SITOP και εφεδρική μπαταρία. Πλήρης με διακόπτες κυκλώματος, επαφές, ρελέ και περιβαλλοντικά χειριστήρια για σταθερή λειτουργία σε δύσκολες συνθήκες.
Ιδανικό για εγκαταστάσεις επεξεργασίας νερού, δημοτικά συστήματα νερού, έλεγχο άρδευσης, υδροηλεκτρικούς σταθμούς, φωτοβολταϊκά ενεργειακά συστήματα, βιομηχανικούς αυτοματισμούς και εφαρμογές περιβαλλοντικής παρακολούθησης που απαιτούν αξιόπιστες λύσεις εξωτερικού ελέγχου.
Ολοκληρωμένη ολοκληρωμένη λύση για βιομηχανικές εφαρμογές μεγάλης κλίμακας με πλεονάζουσα τροφοδοσία ισχύος, διανομή πολλαπλών κυκλωμάτων, χειριστήρια ομαλής εκκίνησης και μονάδες μεταβλητής συχνότητας για ολοκληρωμένη διαχείριση ενέργειας.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Επίπεδο Προστασίας | IP30, IP40, IP54 |
| Υλικό ντουλαπιού | Χάλυβας ψυχρής έλασης 1,2-2,0 mm |
| Τυπικό Ύψος | 2200mm (προσαρμόσιμο) |
| Ονομαστική τάση | 380V, 400V, 660V |
| Ονομαστική τάση μόνωσης | 660V, 1000V |
| Τρέχουσα βαθμολογία Busbar | 630Α έως 5000Α |
| Αντοχή σε βραχυκύκλωμα | 25kA, 31,5kA, 40kA, 50kA |
| Μηχανική διάρκεια ζωής | ≥2000 πράξεις |
| Ηλεκτρική διάρκεια ζωής | ≥1000 πράξεις |
Ναι, είμαστε κατασκευαστής με το εργοστάσιο και τα κεντρικά γραφεία μας να βρίσκονται στην πόλη Fuzhou, επαρχία Fujian, Κίνα, περίπου 60 λεπτά από το αεροδρόμιο Changle και 30 λεπτά από το σιδηροδρομικό σταθμό Fuzhou.
Παρέχουμε πλήρεις ντουλάπες διανομής χαμηλής τάσης, συρτάρια, κουτιά διανομής, ηλεκτρικά ερμάρια, ντουλάπια ισχύος, ερμάρια ATS, πίνακες συγχρονισμού γεννητριών και διακόπτες μέσης/υψηλής τάσης με 18 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο.
Παρέχετε λεπτομερείς τεχνικές προδιαγραφές, διαγράμματα μονής γραμμής ή σχετικά σχέδια μέσω email, WeChat, WhatsApp ή τηλεφώνου. Η ομάδα πωλήσεών μας θα παρέχει προσφορές και υποστήριξη σε όλη τη διαδικασία.
Δεχόμαστε ευέλικτους τρόπους πληρωμής, όπως αμετάκλητο L/C on sight, 30% κατάθεση με υπόλοιπο 70% μετά την ολοκλήρωση της παραγωγής, υποστήριξη πληρωμών T/T, PayPal, Apple Pay, Google Pay, Western Union και WeChat.
Με μηνιαία παραγωγική ικανότητα 2000 μονάδων, συνήθως παραδίδουμε δείγματα εντός 15 ημερών και μαζική παραγωγή εντός 25-30 ημερών, ανάλογα με τις προδιαγραφές και την ποσότητα παραγγελίας.