| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808R-400-4 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | HSKST-PLC |
| Πιστοποιητικά | ISO9001:2000, VDE, CCC, CE |
| Φόρμα | Τύπος πλήρους συσκευασίας |
| Ενεργειακή τάση | Χαμηλή τάση |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμη |
| Πεδίο εφαρμογής | Βιομηχανία, εργοστάσια, κτίρια, νέα ενέργεια κλπ. |
| Υλικό κελύφους | Προσαρμόσιμη |
| Βαθμός προστασίας | IP30-IP66 |
| Συμβατές μάρκες | ΑΒΒ, Τσιντ, Ομρόν, Ντελίξι κλπ. |
| Διορισμένη τάση | Ηλεκτρονικό ρεύμα 380V/220V, 50Hz |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 100A, 250A, 400A, 630A, 800A, 1250A, 2000A |
| Σύντομη Αντίσταση στο ρεύμα | 16kA, 25kA, 31,5kA, 50kA |
| Ονομαστική τάση μόνωσης | 660V |
| Σύστημα μπάρας | Χάλκινη ράβδος (TMY) |
| Παράγοντας ισχύος | 0.8~0.95 (Παραμονή) |
| Υλικό ντουλαπιού | 1.5~2.0mm |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εγκαταστάθηκαν στο πάτωμα, στο τοίχωμα |
| Τύπος προστασίας | Προστασία από υπερφόρτωση, προστασία από βραχυκύκλωμα κλπ. |
| Τρόπος λειτουργίας | Χειροκίνητη λειτουργία, ηλεκτρική λειτουργία (προαιρετική) |
| Εσωτερικός Διαχωρισμός | Διαχωρισμός των λειτουργικών μονάδων |
| Θέρμανση λειτουργίας | -10°C~+40°C |
| Υψόμετρο | ≤ 2000m |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας | IP30, IP40, IP54 |
| Υλικό ντουλαπιού | 1Χάλυβας ψυγείου. |
| Εξωτερικό ύψος | 2200 mm (προσαρμόσιμα) |
| Διορισμένη τάση λειτουργίας | 380V, 400V, 660V |
| Ονομαστική τάση μόνωσης | 660V ή 1000V |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50Hz ή 60Hz |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα στη γραμμή ρεύματος | 630A έως 5000A |
| Αντιστέκεται σε βραχυκύκλωμα | 25kA, 31,5kA, 40kA, 50kA |
| Μέγεθος συρτάρι | 1/2, 1, 1.5, 2, 3 μονάδες |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα συρτάρι | 100A - 1600A |
| Μηχανική διάρκεια ζωής | ≥ 2000 λειτουργίες |
| Ηλεκτρική διάρκεια ζωής | ≥ 1000 λειτουργίες |