| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808R-10 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ονομαστικό ρεύμα | 100A, 250A, 400A, 630A, 800A, 1250A, 2000A |
| Βραχυχρόνιο ρεύμα αντοχής | 16kA, 25kA, 31,5kA, 50kA |
| Ονομαστική τάση μόνωσης | 660V |
| Σύστημα Busbar | Μπάρα χαλκού (TMY) |
| Συντελεστής ισχύος | 0,8~0,95 (Υστερεί) |
| Υλικό ντουλαπιού | 1,5~2,0 mm |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Επιδαπέδιο, Επιτοίχιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10℃~+40℃ |
| Υψόμετρο | ≤2000μ |