| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808R-4 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | HSKST-PLC |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2000, VDE, CCC, CE |
| Διορισμένη τάση | Ηλεκτρονικό ρεύμα 380V/220V, 50Hz |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 100A, 250A, 400A, 630A, 800A, 1250A, 2000A |
| Σύντομη Αντίσταση στο ρεύμα | 16kA, 25kA, 31,5kA, 50kA |
| Επίπεδο προστασίας | IP30-IP66 |
| Θέρμανση λειτουργίας | -10°C έως +40°C |
| Μέθοδος εγκατάστασης | Εγκαταστάθηκαν στο πάτωμα, στο τοίχωμα |
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας | IP30, IP40, IP54 |
| Υλικό ντουλαπιού | 1.2-2.0 mm πλακέτες από χάλυβα, έλασης κρύου |
| Εξωτερικές διαστάσεις | 2200 mm ύψος (προσαρμόζεται) |
| Διορισμένη τάση λειτουργίας | 380V, 400V, 660V |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα στη γραμμή ρεύματος | 630A έως 5000A |
| Σύντομο κύκλωμα Αντιστέκεται στο ρεύμα | 25kA, 31,5kA, 40kA, 50kA |