| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101-PB-5 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Αριθμός μοντέλου | HSKST-PLC |
| Πιστοποιήσεις | ISO9001:2000, VDE, CCC, CE |
| Ονομαστική τάση | AC 380V/220V, 50Hz |
| Ονομαστικό ρεύμα | 100A, 250A, 400A, 630A, 800A, 1250A, 2000A |
| Βραχυχρόνιο ρεύμα αντοχής | 16kA, 25kA, 31,5kA, 50kA |
| Επίπεδο Προστασίας | IP30-IP66 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10℃ έως +40℃ |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Επιδαπέδιο, Επιτοίχιο |
| Επίπεδο Προστασίας | IP30, IP40, IP54 |
| Υλικό ντουλαπιού | Πλάκες από χάλυβα ψυχρής έλασης 1,2-2,0 mm |
| Εξωτερικές Διαστάσεις | Ύψος 2200mm (προσαρμόσιμο) |
| Ονομαστική τάση εργασίας | 380V, 400V, 660V |
| Ονομαστικό ρεύμα διαύλου | 630Α έως 5000Α |
| Αντοχή σε βραχυκύκλωμα | 25kA, 31,5kA, 40kA, 50kA |
| Μέγεθος συσκευασίας | 60 cm × 120 cm × 180 cm |
| Μικτό βάρος | 100 κιλά |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυπικό ξύλινο κουτί εξαγωγής με παλέτα |