| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101-PB-4 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Επίπεδο Προστασίας | IP30, IP40, IP54 |
| Υλικό ντουλαπιού | Πλάκες από χάλυβα ψυχρής έλασης 1,2-2,0 mm |
| Εξωτερικές Διαστάσεις | Ύψος 2200mm (προσαρμόσιμο) |
| Ονομαστική τάση εργασίας | 380V, 400V, 660V |
| Ονομαστική τάση μόνωσης | 660V ή 1000V |
| Ονομαστικό ρεύμα διαύλου | 630Α έως 5000Α |
| Αντοχή σε βραχυκύκλωμα | 25kA, 31,5kA, 40kA, 50kA |