| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101H-6 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Επαγγελματικό πλήρες σετ προσαρμογής ντουλαπιών διανομής ενέργειας και μηχανικής υποστήριξης για την ασφάλεια των συνόρων των φυλακών και τις βιομηχανικές εφαρμογές.
| Αριθμός μοντέλου | HSKST-PLC |
| Πιστοποίηση | ISO9001:2000, VDE, CCC, CE |
| Τάση λειτουργίας | Χαμηλή Τάση |
| Ονομαστική τάση | AC 380V/220V, 50Hz |
| Ονομαστικό ρεύμα | 100A, 250A, 400A, 630A, 800A, 1250A, 2000A |
| Βραχυχρόνιο ρεύμα αντοχής | 16kA, 25kA, 31,5kA, 50kA |
| Επίπεδο Προστασίας | IP30-IP66 (IP55 εξωτερικού χώρου) |
| Μέθοδος Εγκατάστασης | Επιδαπέδιο, Επιτοίχιο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10℃ έως +40℃ |
Αυτός ο βιομηχανικός πίνακας ελέγχου είναι ιδανικός για:
| Παράμετρος | Καθέκαστα |
|---|---|
| Επίπεδο Προστασίας | IP30, IP40, IP54 |
| Υλικό ντουλαπιού | Πλάκες από χάλυβα ψυχρής έλασης 1,2-2,0 mm |
| Εξωτερικές Διαστάσεις | Ύψος 2200mm (προσαρμόσιμο) |
| Ονομαστική τάση εργασίας | 380V, 400V, 660V |
| Ονομαστική τάση μόνωσης | 660V ή 1000V |
| Ονομαστική συχνότητα | 50Hz ή 60Hz |
| Ονομαστικό ρεύμα Busbar | 630Α έως 5000Α |
| Ρεύμα αντοχής βραχυκυκλώματος | 25kA, 31,5kA, 40kA, 50kA |
| Μηχανική διάρκεια ζωής | ≥2000 πράξεις |
| Ηλεκτρική διάρκεια ζωής | ≥1000 πράξεις |
Ναι, είμαστε κατασκευαστής. Το εργοστάσιο και τα κεντρικά μας γραφεία βρίσκονται στην πόλη Fuzhou, επαρχία Fujian, Κίνα, περίπου 60 λεπτά από το αεροδρόμιο Changle και 30 λεπτά από το σιδηροδρομικό σταθμό Fuzhou.
Πλήρες σετ ντουλαπιών διανομής χαμηλής τάσης, συρταριέρα, κουτιά διανομής, ηλεκτρικά ερμάρια, ντουλάπια ισχύος, ερμάρια ATS, πάνελ συγχρονισμού γεννητριών, ντουλάπια διακοπτών μέσης και υψηλής τάσης κ.λπ. Έχουμε 18 χρόνια εμπειρίας στην παροχή κατάλληλων λύσεων διανομής ρεύματος.
Δώστε λεπτομερείς τεχνικές προδιαγραφές, SLD (διάγραμμα μίας γραμμής) ή σχετικά σχέδια μέσω email, WeChat, WhatsApp ή τηλεφώνου. Η ομάδα πωλήσεών μας θα παρέχει προσφορές και περαιτέρω επικοινωνία.
Η τιμολόγηση καθορίζεται από τις προδιαγραφές, τη διαμόρφωση, την ποσότητα και άλλους παράγοντες. Επικοινωνήστε με την ομάδα πωλήσεών μας για ακριβείς προσφορές με βάση τις συγκεκριμένες ανάγκες σας.
Παρέχουμε προσφορές εντός 2 ημερών από τη λήψη λεπτομερών πληροφοριών. Η παράδοση του δείγματος διαρκεί περίπου 15 ημέρες, η μαζική παραγωγή περίπου 25-30 ημέρες, ανάλογα με τα είδη παραγγελίας και την ποσότητα.
Δεχόμαστε ευέλικτους τρόπους πληρωμής, όπως αμετάκλητο L/C on sight, 30% κατάθεση + 70% υπόλοιπο μετά την ετοιμασία των εμπορευμάτων (T/T, PayPal, Apple Pay, Google Pay, Western Union, WeChat κ.λπ.).
Ναι, μπορούμε να παρέχουμε μεταφορά και, εάν χρειαστεί, μια επιστολή πρόσκλησης πριν από την επίσκεψή σας στην Κίνα.
Ελέγχουμε αυστηρά όλες τις διαδικασίες παραγωγής και θέσης σε λειτουργία του εργοστασίου για να διασφαλίσουμε τη σταθερή λειτουργία του ντουλαπιού. Με επαγγελματικές δυνατότητες προσαρμογής και αποτελεσματικές υπηρεσίες, προσπαθούμε να είμαστε ο αξιόπιστος συνεργάτης βιομηχανικού ηλεκτρικού εξοπλισμού σας.