| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101D-E5 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας | IP30, IP40, IP54 |
| Υλικό ντουλαπιού | Υψηλής ποιότητας πλακέτες από χάλυβα που έχουν ελαθεί εν ψυχρώ, πάχους 1,2-2,0 mm |
| Εξωτερικές διαστάσεις | Υψόμετρο 2200 mm (προσαρμόσιμο) |
| Διορισμένη τάση λειτουργίας | 380V, 400V, 660V |
| Ονομαστική τάση μόνωσης | 660V ή 1000V |
| Καθορισμένη συχνότητα | 50Hz ή 60Hz |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα Busbar | 630A έως 5000A |
| Σύντομο κύκλωμα Αντιστέκεται στο ρεύμα | 25kA, 31,5kA, 40kA, 50kA |
| Μέγεθος συρτάρι | 1/2 μονάδα, 1 μονάδα, 1,5 μονάδα, 2 μονάδες, 3 μονάδες |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα του συρρέα | 100A - 1600A |
| Μηχανική διάρκεια ζωής | Τουλάχιστον 2000 φορές |
| Ηλεκτρική διάρκεια ζωής | Τουλάχιστον 1000 φορές |