| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101D-E |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Ειδικευόμαστε σε βιομηχανικές ηλεκτρολογικές λύσεις, εστιάζοντας σε προσαρμοσμένα συστήματα ντουλαπιών διανομής ηλεκτρικής ενέργειας. Οι υπηρεσίες μας περιλαμβάνουν υποστήριξη νέων εργοστασίων, έργα ανακαίνισης και εξειδικευμένες προσαρμογές σεναρίων. Παρέχουμε ακριβή προσαρμογή, αποτελεσματική ανάπτυξη και αξιόπιστη ποιότητα για να διασφαλίσουμε την ασφαλή θέση σε λειτουργία και τη λειτουργική αποτελεσματικότητα.
Αυτός ο πίνακας ελέγχου διαθέτει βιομηχανικά εξαρτήματα όπως μονάδες ελέγχου πυρήνα PLC της σειράς S7-1200, βιομηχανικό τροφοδοτικό SITOP με εφεδρική μπαταρία, επώνυμους διακόπτες κυκλώματος, επαφές AC, ενδιάμεσα ρελέ, ελεγκτές θερμοκρασίας/υγρασίας, θερμαντήρες κατά της συμπύκνωσης, υποδοχές συντήρησης και τυποποιημένα μπλοκ ακροδεκτών.
Ιδανικό για δημοτική ύδρευση/αποχέτευση, επεξεργασία λυμάτων, συστήματα άρδευσης, μικρούς υδροηλεκτρικούς σταθμούς, φωτοβολταϊκή ενέργεια, υπαίθριους βιομηχανικούς αυτοματισμούς, περιβαλλοντική παρακολούθηση και έλεγχο κινητήρα/αντλίας σε πολύπλοκα εξωτερικά περιβάλλοντα.
Ολοκληρωμένη ολοκληρωμένη λύση διανομής ισχύος χαμηλής τάσης και ελέγχου κινητήρα σε πετροχημικά εργοστάσια μεγάλης κλίμακας. Ενσωματώνει ερμάρια διανομής τύπου GCS, ερμάρια μαλακής εκκίνησης και ερμάρια ελέγχου μεταβλητής συχνότητας.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Επίπεδο Προστασίας | IP30, IP40, IP54 |
| Υλικό ντουλαπιού | Χάλυβας ψυχρής έλασης 1,2-2,0 mm |
| Εξωτερικές Διαστάσεις | Ύψος 2200mm (προσαρμόσιμο) |
| Ονομαστική τάση εργασίας | 380V, 400V, 660V |
| Ονομαστική τάση μόνωσης | 660V ή 1000V |
| Ονομαστική συχνότητα | 50Hz ή 60Hz |
| Ονομαστικό ρεύμα διαύλου | 630Α έως 5000Α |
| Αντοχή σε βραχυκύκλωμα | 25kA, 31,5kA, 40kA, 50kA |
| Μεγέθη συρταριών | 1/2, 1, 1,5, 2, 3 μονάδα |
| Συρτάρι Ονομαστικό ρεύμα | 100A - 1600A |
| Μηχανική διάρκεια ζωής | ≥2000 πράξεις |
| Ηλεκτρική διάρκεια ζωής | ≥1000 πράξεις |