| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808H10-8 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Αριθμός μοντέλου | WT311101-14 |
| Τύπος | Χειροκίνητος παρεμποδιστής (σταθερός σχεδιασμός) |
| Μέγεθος | 200 × 150 × 80 mm |
| Βάρος | 1.0kg |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 12W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 30 μέτρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50-60Hz, 100-240V AC με προσαρμογέα AC |
| Συσκευή | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 |
| CH1 | CDMA: 851-960MHz |
| CH2 | GSM: 925-960MHz |
| CH3 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH4 | PCS: 192-1990MHz |
| CH5 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770MHz (ΗΠΑ) ή 790-826MHz (ΕΕ) |
| CH7 | 4G Wimax: 2300-2400MHz (ΗΠΑ) ή 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| CH8 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH9 | GPS L1: 1570-1580MHz |
| CH10 | Επικοινωνία: 167-175MHz |
| CH11 | WIFI 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH12 | 5G: 3400-3600 MHz ή 3600-3800 MHz |
| Εποχή εγγύησης | 36 μήνες |
| Ενημέρωση λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Επέκταση της εγγύησης | 5% του συνολικού κόστους ετησίως μετά το 4ο έτος |
| Χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |