| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101H25-12 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Αριθμός μοντέλου | WT311101-14 |
| Τύπος | Χειρός Jammer |
| Διαστάσεις | 200 × 150 × 80 χιλιοστά |
| Βάρος | 1,0 kg |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 12W |
| Εύρος εμπλοκής | Έως 30 μέτρα |
| Συσκευασία | Ουδέτερη συσκευασία |
| Πακέτο μεταφοράς | Κουτί |
| Εμπορικό σήμα | Wolvesteam |
| Προέλευση | Κίνα |
| Κωδικός HS | 8543709200 |
| Παραγωγική ικανότητα | 2000 ανά έτος |
| Διεπαφή εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 851-960 MHz |
| CH2 | GSM: 925-960 MHz |
| CH3 | DCS: 1805-1880 MHz |
| CH4 | PCS: 192-1990MHz |
| CH5 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770 MHz (ΗΠΑ) ή 790-826 MHz (ΕΕ) |
| CH7 | 4G Wimax: 2300-2400 MHz (ΗΠΑ) ή 2620-2690 MHz (ΕΕ) |
| CH8 | WiFi: 2400-2500 MHz |
| CH9 | GPS L1: 1570-1580 MHz |
| CH10 | Lojack: 167-175MHz |
| CH11 | WIFI 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH12 | 5G: 3400-3600MHz ή 3600-3800MHz |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60 Hz, 100 έως 240 V AC |
| Μετασχηματιστής AC | AC100-240V-DC12V |
| Εξωτερικές Κεραίες | Πανκατευθυντική, όλες οι συχνότητες TX καλύπτονται μόνο κατερχόμενη |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Χρόνος Παράδοσης | 3-5 ημέρες μετά την επιβεβαιωμένη παραγγελία και πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | 100% TT εκ των προτέρων |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | 5% του συνολικού κόστους ανά έτος μετά το 4ο έτος |