| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101H10A-8 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Αριθμός μοντέλου | WT311005 |
| Εφαρμογή | Αίθουσα Εξετάσεων |
| Εύρος εμπλοκής | Έως 30 μέτρα |
| Τύπος | Desktop Jammer |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 16W |
| Διαστάσεις | 395 × 238 × 60 χιλιοστά |
| Βάρος | 6,5 κιλά |
| Επιλογές χρώματος | Ασημί / Μαύρο |
| Διεπαφή εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | CDMA: 851-960 MHz |
| CH2 | GSM: 925-960 MHz |
| CH3 | DCS: 1805-1880 MHz |
| CH4 | PCS: 192-1990MHz |
| CH5 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH6 | 4G LTE: 725-770 MHz (ΗΠΑ) ή 790-826 MHz (ΕΕ) |
| CH7 | 4G Wimax: 2300-2400 MHz (ΗΠΑ) ή 2620-2690 MHz (ΕΕ) |
| CH8 | WiFi: 2400-2500 MHz |
| Ζώνη συχνότητας | Σειρά |
|---|---|
| CDMA 800 | 851-894 MHz |
| GSM 900 | 925-960 MHz |
| DCS 1800 | 1800-1880 MHz |
| 3G 2100 (UMTS) | 2110-2170 MHz |
| WiFi 2.4G Bluetooth | 2400-2500 MHz |
| GPS L1-L4 | 1100-1600 MHz |
| VHF/UHF | 135-470 MHz |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60 Hz, 100 έως 240 V AC |
| Μετασχηματιστής AC | AC100-240V-DC12V |
| Εξωτερικές Κεραίες | Πανκατευθυντική, όλη η συχνότητα TX που καλύπτεται μόνο κάτω σύνδεσμος |
| Συσκευασία | Ουδέτερη συσκευασία |
| Διαστάσεις πακέτου μεταφοράς | 330 × 238 × 65 χιλιοστά |
| Περίοδος Εγγύησης | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | 5% του συνόλου για κάθε έτος μετά το 4ο έτος |
| Χρόνος Παράδοσης | 3-7 ημέρες μετά την επιβεβαίωση της παραγγελίας |