| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | WIFI 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | WIFI 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPS L1: 1560-1620MHz |
| CH4 | WIFI 5.2: 5100-5200MHz |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 40W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 1km-3km |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δύναμη διατήρησης της ισχύος |
| Άντενες | Ενσωματωμένες κεραίες |
| Μέγεθος | 960 × 400 × 230 mm |
| Βάρος | 7.00kg |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | DC-24V 8AH / Υποστηρίζει λειτουργία 120 λεπτών |