| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 20 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Καλυψη συχνοτήτων |
|
| Συμβατά συστήματα | Παγκόσμια δίκτυα κινητής τηλεφωνίας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δύναμη εκπομπής |
| Χρόνος λειτουργίας | 24 ώρες συνεχώς |
| Ράδιο παρεμβολής | Μέχρι 800 μέτρα (ανάλογα με την τοπική ένταση του σήματος) |
| Επιλογές κεραίας | Πλήρης κατεύθυνση ή κατεύθυνση (προαιρετική) |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 1000W |
| Θέρμανση λειτουργίας | -40°C έως +55°C |
| Σχετική υγρασία | ≤ 90% (RH) |
| Πίεση αέρα | 86-106 kPa |
| Βάρος | 40 κιλά |
| Μέγεθος | 385 mm (L) × 340 mm (W) × 180 mm (H) - εκτός από κεραίες |