| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 20 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Εύρος συχνοτήτων που επηρεάζονται |
|
| Συμβατά συστήματα | Παγκόσμια κυψελωτά δίκτυα |
| Τροφοδοτικό | AC 110V-240V, DC 24V-27V 15A |
| Χρόνος Λειτουργίας | 24ωρη συνεχής λειτουργία |
| Ακτίνα θωράκισης | Έως 700 μέτρα (-75dBm, ανάλογα με την ισχύ του τοπικού σήματος) |
| Επιλογές κεραίας | Πανκατευθυντική ή κατευθυντική κεραία (προαιρετικό) |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 800W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C έως +55°C |
| Σχετική Υγρασία | ≤90% (RH) |
| Πίεση αέρα | 86-106 kPa |
| Βάρος | 34 κιλά |
| Διαστάσεις | 385 mm (L) × 340 mm (Π) × 180 mm (Υ) - εκτός κεραίας |