| Ονομασία μάρκας: | WolvesTeam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM170418-20 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 1-3 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Πεδίο συχνότητας | 270 MHz / 330 MHz / 390 MHz / 418 MHz |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Η μπαταρία DC9V Super Alkaline × 1 |
| Πεδίο λειτουργίας | Μέχρι 100 μέτρα (50m ακτίνα) |
| ρεύμα λειτουργίας | 240mA |
| Μέγεθος | 200 × 60 × 25 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |