| Ονομασία μάρκας: | WolvesTeam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM170418-3 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 1-3 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Εύρος Συχνοτήτων | 315MHz, 330MHz, 390MHz, 433MHz |
| Τροφοδοτικό | Σούπερ αλκαλική μπαταρία DC9V x 1 |
| Εύρος Λειτουργίας | Έως 100 μέτρα (ακτίνα 50 μέτρα) |
| Ρεύμα εργασίας | 240 mA |
| Διαστάσεις | 200 × 60 × 25 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μαύρος |