| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101H5-3 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Αριθμός μοντέλου | JM139005 |
| Εφαρμογή | Υπηρεσίες Φυλακών, Εξουδετέρωσης Βομβών και Ασφαλείας |
| Βάρος προϊόντος | 35,00 κιλά |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Εύρος εμπλοκής | Έως 2500μ |
| Συσκευασία | Ουδέτερη συσκευασία |
| Τύπος | Υπαίθριος |
| Signal Jammer For | Drone Jammer |
| Συχνότητα Jammer | 2.4G, 5.8G, GPS L1, GPS L2~L5, Wi-Fi 5.2G, 3.6G, 433 |
| Πακέτο μεταφοράς | Διαστάσεις: 450*380*350mm |
| Εμπορικό σήμα | Wolvesteam |
| Προέλευση | ΗΠΑ |
| Κωδικός HS | 8543709200 |
| Παραγωγική ικανότητα | 2000 ανά έτος |
| Διεπαφή εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | 2,4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | 5,8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPS L1: 1560-1620 MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | GPS L2~L5: 1100-1300MHz |
| CH6 | Wi-Fi 5.2G: 5100-5500MHz |
| CH7 | WiFi 3.6G: 3500-3600MHz |
| CH8 | 433: 433 MHz |
| Εύρος εμπλοκής | Έως 2500 μέτρα (εξαρτάται από την ισχύ του σήματος) |
| Διαστάσεις συσκευής | 450*380*350 χλστ |
| Βάρος προϊόντος | 35,00 κιλά |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 600W |
| Τροφοδοτικό | AC 110/220V, DC 12V ή DC 24V (Προαιρετικό) |
| Κεραίες | Καουτσούκ υψηλής τεχνολογίας (8 μονάδες) |
| Χρονοδιάγραμμα παράδοσης | 3 εβδομάδες από την παραλαβή της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολής |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | 50% προκαταβολή, 50% πριν από την αποστολή |
| Όροι Παράδοσης | FOB ΧΟΝΓΚΟΝΓΚ/ΗΠΑ |
| Εγγύηση | 36 μηνών |
| Ενημερώσεις λογισμικού | Δωρεάν ενημερώσεις για 36 μήνες |
| Εκτεταμένη Εγγύηση | 5% του συνολικού κόστους ανά έτος μετά το 4ο έτος |