| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101F-8F |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
|---|---|
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz |
| CH5 | GPS L2~L5: 1100~1300MHz |
| CH6 | Wi-Fi5.2G: 5100-5500MHz |
| CH7 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH8 | 433: 433 MHz |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 2500m (ανάλογα με τη δύναμη του σήματος) |
| Μέγεθος | 450 × 380 × 350 mm |
| Βάρος | 35.00kg |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Διάταξη της παραγράφου 1 |