| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101F-5 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Αριθμός μοντέλου | DSJ-IB-5 |
| Ισχύς εξόδου | 400W |
| Τροφοδοτικό | AC110~220V έως DC24V |
| Ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία | 25000 mAh |
| Χρόνος λειτουργίας μπαταρίας | 35 λεπτά |
| Εύρος εμπλοκής | 1000-2000 μέτρα |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 70°C |
| Διαστάσεις συσκευασίας | 75×50×51 εκ |
| Βάρος συσκευασίας | 45 κιλά |
| Εμπορικό σήμα | DSJ |
| Προέλευση | Shenzhen |