| Ονομασία μάρκας: | Wolves Team |
| Αριθμός μοντέλου: | 101H100-14 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 1 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7-15 |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Διάδρομος | Περιοχή συχνοτήτων (MHz) | Σήμα στόχου | Δύναμη εξόδου |
|---|---|---|---|
| CH1 | 617-698MHz | 5G Sub-6 (χαμηλή ζώνη) | 10W |
| CH2 | 700-803MHz | 4G LTE 700 (ΗΠΑ) | 10W |
| CH3 | 790-826MHz | 4G LTE 800 (ΕΕ) | 10W |
| CH4 | 851-894MHz | CDMA 850 | 10W |
| CH5 | 920-965MHz | GSM 900 | 10W |
| CH6 | 1170-1390MHz | GPS L2/L3/L4/L5, Glonass | 10W |
| CH7 | 135-175MHz | VHF, εντοπιστής. | 5W |
| CH8 | 315MHz | RC 315 (Δημοκρατικά χειριστήρια αυτοκινήτων) | 5W |
| CH9 | 400-470MHz | UHF, αμφίδρομα ραδιόφωνα | 5W |
| CH10 | 433-434MHz | RC 433 | 5W |
| CH11 | 868MHz | RC 868 (Ευρωπαϊκό τηλεχειριστήριο) | 5W |
| CH12 | 1560-1620MHz | GPS L1, Glonass L1 | 10W |
| CH13 | 1805-1880MHz | DCS 1800 | 10W |
| CH14 | 1920-2000MHz | PCS 1900 | 10W |
| CH15 | 2110-2180MHz | 3G UMTS, WCDMA | 10W |
| CH16 | 2300-2400MHz | 4G TD-LTE | 8W |
| CH17 | 2400-2500MHz | WiFi 2.4G, Bluetooth | 8W |
| CH18 | 2500-2690MHz | 4G LTE 2600 | 8W |
| CH19 | 3300-3800MHz | 5G C-Band (n77/n78) | 4-8W |
| CH20 | 5100-5900MHz | WiFi 5.2G/5.8G | 4W |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατασταθείσα στο όχημα παρεμβολή σήματος |
| Τύπος προϊόντος | Διακόπτης συστοιχίας / αποκλειστήρας RF οχήματος |
| Αριθμός καναλιών | [ 6 / 8 / 12 / 16 / 24 ] |
| Πεδίο συχνότητας | 20-6000MHz (προσαρμόσιμα) |
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | [50W / 850W / 1100W / 1800W] |
| Δύναμη ανά κανάλι | Μέχρι 100W (50dBm) για επιλεγμένες ζώνες |
| Ράδιο παρεμβολής | 100-500m (περιβάλλον LOS, -75dBm) |
| Τεχνολογία παρεμβολής | Ψηφιακή σύνθεση συχνοτήτων DDS / FPGA |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Συνεχή 12-24V / εναλλακτική 220V / μπαταρία συνεχούς 28V |
| Εφεδρική μπαταρία | Προαιρετική ενσωματωμένη μπαταρία (≥ 60 λεπτά) |
| Κατανάλωση ενέργειας | [200W - 6000W] |
| Σύστημα ψύξης | Αλουμινένιο απορροφητήρα θερμότητας + έξυπνοι ανεμιστήρες |
| Θέρμανση λειτουργίας | -30°C έως +65°C |
| Προστασία κατά της εισόδου | IP65 / IP68 (προαιρετικό) |
| Τύπος κεραίας | Ολικοκατευθυνόμενη υαλοπλαστική / Κατευθυνόμενο πάνελ |
| Κέρδος κεραίας | ≥ 8 dBi |
| Έλεγχος καναλιών | Ανεξάρτητη ενεργοποίηση/αποκλεισμός ανά κανάλι |
| Απομακρυσμένο έλεγχο | Ηλεκτρονικός χειριστής/επιβάτης |