| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101Q2-16 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Αριθμός μοντέλου | 099 |
| Εφαρμογή | Αεροδρόμιο, Κυβέρνηση, Πυρηνική, Φυλακή, Προστασία των Συνόρων |
| Κατάσταση | Νέος |
| Ποιότητα | Υψηλής Ποιότητας |
| Εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική Υποστήριξη 24 Ωρών Διαδικτύου |
| Στυλ | Σύγχρονος |
| Πακέτο μεταφοράς | Χαρτοκιβώτιο |
| Προσδιορισμός | 700*550*300 χλστ |
| Εμπορικό σήμα | Προσαρμοσμένο |
| Προέλευση | Κίνα |
| Κωδικός HS | 8517699000 |
| Παραγωγική ικανότητα | 5000/έτος |
| Αριθμός ανταλλακτικού | PTC-WP800W |
| Συχνότητες Εργασίας | 8 Συχνότητες |
| Ισχύς εξόδου | Σύνολο 690W για επιλογή |
| Jam Range | Ισχύς σήματος περιβάλλοντος 20-100m @ -85dBm |
| Τηλεχειριστήριο | IR τηλεχειριστήριο για ενεργοποίηση/απενεργοποίηση |
| Έλεγχος λογισμικού | Παρακολούθηση της κατάστασης λειτουργίας όλων των παρεμβολών |
| Διάσταση | 700*550*300 mm (ΜxΠxΒ) |
| Τροφοδοτικό | AC220V/DC-48V (UPS) |
| Σύστημα ψύξης | Καλοριφέρ από κράμα αλουμινίου υψηλής απόδοσης |
| Χρόνος Εργασίας | Δεν σταματά να δουλεύει |
| Κατανάλωση ρεύματος | 2000W |
| Αδιάβροχο Επίπεδο | IP65 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Κανάλια Αρ. | Συχνότητες | Ισχύς εξόδου RF +/-1dBm |
|---|---|---|
| 1 | 790-894 MHz | 100W |
| 2 | 925-960 MHz | 100W |
| 3 | 1805-1880MHz | 100W |
| 4 | 2110-2170 MHz | 100W |
| 5 | 2620-2690 MHz | 100W |
| 6 | 2400-25000 MHz | 100W |
| 7 | 5150-5850MHz | 40W |
| 8 | 3400-3800MHz | 50W |