| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT808M-8C |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
Υψηλής ποιότητας παρεμβολείς που χρησιμοποιούνται ευρέως σε στρατιωτικές μονάδες, φυλακές, αστυνομικές μονάδες, υπηρεσίες ασφαλείας και αποθήκευσης βομβών.νοσοκομεία, θέατρα, αίθουσες διδασκαλίας και άλλα σημαντικά μέρη και καταστάσεις.
Αυτός ο αδιάβροχος παρεμβολισμός κινητών τηλεφώνων παρέχει υψηλή ικανότητα παρεμβολής, σχεδιασμένος ειδικά για φυλακές, κέντρα κράτησης και σωφρονιστικά ιδρύματα για να μειώσει σημαντικά τους κινδύνους ασφαλείας.Διαθέτει μεταλλικό περίβλημα για αντοχή και ενσωματωμένο φίλτρο αέρα για βέλτιστη λειτουργία του συστήματος ψύξης.
| 20-300MHz | 100w DDS |
| 300-500MHz | 100w DDS |
| 500-1000MHz | 100w DDS |
| 1000-1500MHz | 50w DDS |
| 1500-2000MHz | 50w DDS |
| 2000-2500MHz | 50w DDS |
| 2500-3000MHz | 50w DDS |
| 3000-3600MHz | 50w DDS |
| 720-826MHz 4G LTE | 50w |
| 850-960MHz GSM850/900 | 50w |
| 1805-1990MHz DCS/PCS | 50w |
| 2110-2170MHz 3G | 50w |
| 2300-2400 ((ΗΠΑ) / 2570-2690 ((ΕΕ) 4G WIMAX | 50w |
| 3400-3600MHz/3600-3800MHz 5G | 50w |
| 2400-2500MHz WIFI 2.4G | 50w |
| 5700-5800 WIFI 5.8G | 15w (προαιρετικό) |
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | 1000W |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC110-240V |
| Περιοχή προστασίας | 100-2000m (ανάλογα με την πυκνότητα σήματος κινητού δικτύου) |
| Σύστημα ψύξης | Συστηματικό έξυπνο σύστημα ψύξης |
| Προστασία συστήματος | VSWR, Υπερτάσεις, Υπερτάσεις |
| Πηγή παρεμβολής | Τεχνολογία προέλευσης DDS |
| Απομακρυσμένο έλεγχο | Ολοκληρωμένος έλεγχος λειτουργίας συστήματος (προαιρετικός) |
| Τύπος κεραίας | Αντενές υψηλής απόδοσης σε όλες τις κατευθύνσεις |
| Πλατφόρμα οχήματος | Οχήματα εκτός δρόμου με τετρακίνηση |
| Βάρος | 450,00 κιλά |
| Μέγεθος (L × W × H) | 620 × 428 × 270 mm |
| Η υγρασία | 30% έως 95% |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20 έως +55°C |