| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101TC-10 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Αριθμός μοντέλου | JM311018 |
| Εφαρμογές | Στρατιωτικές Μονάδες, Φυλακιστική Αστυνομία, Καταπολέμηση Βομβών |
| Πεδίο παρεμβολής | 1000-2000 μέτρα |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 1000W |
| Μέγεθος | 602 × 428 × 272 mm |
| Βάρος | 450,00 kg |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20 έως +55°C |
| Περιοχή υγρασίας | 30% έως 95% |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC110-240V |