| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT101TD-11 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | WT101H20-8_5 |
| Συνολική ισχύς εξόδου | 55W (5,5W ανά κανάλι, ρυθμιζόμενο) |
| Αριθμός καναλιών | 10 Ανεξάρτητα Δίαυλα |
| Πεδίο συχνότητας | 20-6000MHz / 700-2600MHz (προσαρμόσιμο) |
| Ασπίδες προστασίας | CDMA/GSM/3G/4G LTE/5G, WiFi 2.4G/5G, Bluetooth, GPS, UHF, VHF |
| Πεδίο παρεμβολής | 2-50 μέτρα (προσαρμόσιμο, εξαρτάται από τη δύναμη του σήματος και το περιβάλλον) |
| Άντενες | 8/10 Αντενές υψηλής απόδοσης σε όλες τις κατευθύνσεις (μαγνητική βάση, καλώδιο 1,5m) |
| Τρόπος ελέγχου | Ανεξάρτητος διακόπτης ON/OFF για κάθε κανάλι |
| Σύστημα ψύξης | Ενσωματωμένοι διπλοί αθόρυβοι ανεμιστήρες, 24/7 συνεχή λειτουργία υποστηρίζεται |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δύναμη εκπομπής |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20 oC έως +55 oC |
| Η υγρασία | 5% - 95% RH |
| Διάσταση (Host) | 220 × 240 × 160 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Διάδρομος | Πεδίο συχνότητας |
|---|---|
| CH1 | CDMA/GSM: 850 έως 960MHz |
| CH2 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH3 | PCS: 1920-1990MHz |
| CH4 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | 4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) ή 790-826MHz ((ΕΕ) |
| CH6 | 4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) ή 2500-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH7 | WIFI 2.4: 2400-2500MHz |
| CH8 | GPS: 1520-1650MHz |