| Ονομασία μάρκας: | Wolves Teams |
| Αριθμός μοντέλου: | WT505W-5 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | 360 |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Συνολική ισχύς εξόδου | 55W (5,5W ανά κανάλι, ρυθμιζόμενο) |
| Αριθμός καναλιών | 10 Ανεξάρτητα Δίαυλα |
| Πεδίο συχνότητας | 20-6000MHz / 700-2600MHz (προσαρμόσιμο) |
| Ασπίδες προστασίας | CDMA/GSM/3G/4G LTE/5G, WiFi 2.4G/5G, Bluetooth, GPS, UHF, VHF |
| Πεδίο παρεμβολής | 2-50 μέτρα (προσαρμόσιμο, εξαρτάται από τη δύναμη του σήματος και το περιβάλλον) |
| Άντενες | 8/10 Αντενές υψηλής απόδοσης σε όλες τις κατευθύνσεις (μαγνητική βάση, καλώδιο 1,5m) |
| Τρόπος ελέγχου | Ανεξάρτητος διακόπτης ON/OFF για κάθε κανάλι |
| Σύστημα ψύξης | Ενσωματωμένοι διπλοί αθόρυβοι ανεμιστήρες, 24/7 συνεχή λειτουργία υποστηρίζεται |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δύναμη εκπομπής |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20 oC έως +55 oC |
| Η υγρασία | 5% - 95% RH |
| Διάσταση (Host) | 220 × 240 × 160 mm |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 1 έτος |